جهت دریافت نمایندگی فروش محصولات وکا در ایران، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. سپس اطلاعات شما توسط کارشناسان وکا، پردازش شده و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.

فرم اعطای نمایندگی

عکس :
سند مالکیت/اجاره نامه :
جواز کسب :
تصویر مدرک فنی و حرفه ای :
تصویر کارت ملی :
فرم تقاضای نمایندگی :
           

تاریخچه وکا:

درمدت 40 سال به بالاترین سطح جهان رسیدن

سال 1969 – هاینریش لاومان (Heinrich Laumann) شرکت VEKAPLAST را که یک تولید کننده کرکره های پی وی سی و پروفیلهای ساختمانی است را ایجاد می کند. در آن زمان، این شرکت فقط هشت کارمند داشت - در حال حاضر دارای نیروی کار جهانی 3700 نفر است، که 1400 نفر از آنها در دفتر مرکزی گروه واقع در شهر Sendenhorst مشغول به کار هستند. با این حال، این شرکت هنوز هم توسط خانواده هاینریش لاومان موسس خود اداره می شود.

1970 - 1976 – در سال 1970، VEKAPLAST شروع به آماده سازی برای تولید پروفیل های پنجره می کند. اولین سیستم پنجره "Basis" به سرعت محبوب و معروف می شود. محدوده محصول به وسیله سیستم های درب و کشویی گسترش می یابد. در سال 1974، VEKAPLAST ، زمین صنعتی به مساحت 15.000 متر مربع را در Sendenhorst به منظور ساخت یک کارخانه اکستروژن جدید خریداری می کند.

1977 - 1981 – تقاضای گسترده منجر به یک برنامه توسعه مداوم می شود. یک کارخانه جدید با مساحت 41.500 مترمربع برای تولید در سه مرحله ساخته شده است. در سال 1981، اولین ایستگاه مخلوط در سایت Sendenhorst به بهره برداری می رسد.

1983 - 1987 – توسعه بین المللی: در سال 1983، اولین شرکت های تابعه در اسپانیا و ایالات متحده تاسیس شده است. در سال 1984 این روند با تاسیس یک شرکت فرعی در فرانسه دنبال می شود که به سرعت تبدیل به شماره یک در بازار فرانسه می گردد. در سال 1986، VEKA UK شروع به تولید در انگلستان می کند. در سال 1987، کارخانه جدید VEKA در Thonon-les-Bains، فرانسه، به بهره برداری می رسد.

1990 - 1992 –شرکت به VEKA GmbH به صورت یک شرکت سهامی با مسوولیت محدود تبدیل می شود. در سال 1992 ، VEKA در قالب حقوقی یک شرکت سهامی عام قرار میگیرد و پیش نیازهای ساختاری برای رشد بیشتر در بازارهای بین المللی را فراهم می کند. مالکیت سهام توسط خانواده Laumann حفظ شده است. گردش سالیانه به 552 میلیون دویچه مارک می رسد.

1991 - 1993 –VEKA Umwelttechnik GmbH در Behringen در ایالت تورینگن آلمان تاسیس شده و بدل به بزرگترین و مدرن ترین کارخانه بازیافت برای پنجره های قدیمی می شود. پنجره ها، درب ها، کرکره های گردان و پروفیل های UPVC به طور کامل بازیافت می شوند و پس از آن دوباره بدون هیچ گونه افت کیفیت به چرخه تولید برمیگردند.

1994 - 1998 –گسترش اروپای شرقی: در تابستان سال 1994، این شرکت، شرکت تابعه لهستانی "VEKA Polska" را تاسیس کرد، که در سال 1996 با ایجاد دفتر فروش در مسکو که مسئول رسیدگی به تمام کشورهای سابق اتحاد جماهیر شوروی است. شرکت تابعه "VEKA Rus" مستقر در مسکو در سال 1998 تاسیس شده است، که تولید در سه خط اکستروژن خود را در سالهای بعد ادامه خواهد داد.

1994 - 1999 –گسترش آسیا: در سال 1994، VEKA سرمایه گذاری مشترک با یک شریک چینی در جمهوری خلق چین را آغاز می کند. این سایت ها در سنگاپور، تایلند، مالزی و هند دنبال می شوند. به منظور خدمت رسانی سریع تر و انعطاف پذیرتر به بازار درحال رشد هند ، شرکت در سال 2008 دفاتر فروش و انبارها ی متعددی را باز می کند. برای این موضوع، VEKA فضایی معادل 25.000 متر مربع فضای قفسه بندی شده برای ذخیره پروفیل و لوازم جانبی ارائه می دهد.

سال 2000 – هاینریش لاومان از هیئت مدیره استعفا می دهد و نقش رئیس هیئت نظارت رابر عهده می گیرد. هوبرت هکر (Hubert Hecker) به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت، که هنوز هم توسط خانواده اداره می شود، معرفی میگردد. شرکت های تابعه VEKA România S.R.L. (بوخارست)، VEKA México (مونتری) و VEKA do Brasil Ltda. (فلورینوپولیس) تاسیس شده است. گروه VEKA درآمد 517.8 میلیون یورو را به دست می آورد و در نتیجه برای اولین بار بیش از 1 میلیارد دالر است.

سال 2007 – هوبرت هکر بازنشسته می شود و آندریاس هارتلایف (Andreas Hartleif)، عضو هیئت مدیره از سال 1997 و داماد موسس شرکت آقای لاومان، رئیس می شود. اعضای هیئت مدیره او عبارتند از همسرش الکه هارتلایف (Elke Hartleif)، مدیر منابع انسانی، دکتر آندریاس ویل هیلبراند (Dr Andreas W. Hillebrand)، معاون رئیس / مدیر مالی، دکتر ورنر شولر (Dr Werner Schuler )، مدیرتکنولوژی و بونیفاتس آیشوالد (Bonifatius Eichwald)، فروش و بازاریابی.

سال 2008 – دومین خط بازیافت در کارخانه VEKA Umwelttechnik نصب شده است، بنابراین ظرفیت سالانه سالانه به میزان 20.000 تن به مجموع 50.000 تن در سال افزایش می یابد. در عین حال، فعالیت ها در سطح اروپا با خرید کارخانه های بازیافت بیشتر در فرانسه و انگلستان گسترش یافته است.

سال 2009 – به مناسبت 80 سالگی، هاینریش لاومان تصمیم دارد که آخرین پست رسمی خود را به عنوان رئیس هیئت نظارت بر شرکت VEKA AG به اتمام رساند. با این وجود، او همچنان شدیدا در شرکت مداخله میکند چراکه او خودموسس آن بوده و زندگی خود را برای توسعه و تبدیل آن به یک رهبر بازار جهانی صرف کرده است.

سال 2010 – در پایان سال، VEKA SOFTLINE 82 عرضه میگردد - اولین سیستم استاندارد با عمق نصب 82 میلی متر. سیستم جدید که شامل تقریبا 40 مقطع است، یکی از کامل ترین سیستم های پروفیل در بازار است که برای طراحان پنجره بیشترین آزادی در طراحی را به ارمغان می آورد.

سال 2011 – VEKA PLC شرکت فرعی بریتانیا یکی از بزرگترین رقبا در بازار انگلستان را به دست آورد. شرکت Bowater Building Products Ltd، واقع در Sutton Coldfield در نزدیکی بیرمنگام، بخشی از گروه VEKA در سراسر جهان می شود. با ادغام این دو شرکت، یکی از بزرگترین تامین کنندگان پنجره ها و سیستم های درب در بازار انگلستان به وجود می آید.

سال 2014 – VEKA Polska 20 سالگی اش خود را جشن می گیرد. رهبر بازار در لهستان، این شرکت چندین جایزه دریافت کرده است، هم برای کیفیت عالی محصول و هم به عنوان یک برند معتبر برای مصرف کنندگان. یک گام مهم استراتژیک برای گروه VEKA کسب GEALAN است. درآمد به 1 میلیارد یورو می رسد. این گروه اکنون از 36 شرکت تابعه تشکیل شده که تقریبا 5000 کارمند در سه قاره دارد. می آید.