جهت دریافت نمایندگی فروش محصولات وکا در ایران، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. سپس اطلاعات شما توسط کارشناسان وکا، پردازش شده و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.

فرم اعطای نمایندگی

عکس :
سند مالکیت/اجاره نامه :
جواز کسب :
تصویر مدرک فنی و حرفه ای :
تصویر کارت ملی :
فرم تقاضای نمایندگی :
           

کیفیت وکا:

کیفیت VEKA یک تعهد کیفی جامع است که با سیستم های پروفایل شروع می شود و فراتر از آن به پیش می رود. بنابراین هیچ تعجبی نیست که VEKA مطابق با بالاترین استانداردهای کیفیت پروفیل های پنجره است که در اروپا قابل اجرا هستند (کیفیت کلاس آ VEKA با ضخامت دیوار مطابق با DIN EN 12608). از آنجایی که وقتی به پیشرفت فن آوری پروفیل می رسد، تنها یک هدف وجود دارد: بهبود عملکرد.
در آخر، خواسته ها در پروفیل پنجره ها به طور مداوم افزایش می یابد.
از زمان تاسیس آن در سال 1969، VEKA یکی از پیشگامان در زمینه توسعه پروفیل بوده است و نقش قابل توجهی در شهرت خوبی که پنجره های PVC-U در حال حاضر در میان سازندگان، برنامه ریزان و معماران وجود دارد، بازی کرده است. این مسیری است که VEKA در آینده دنبال خواهد کرد.
تضمین کیفیت DIN ISO 9001 هر بخش شرکت را از توسعه و تولید تا مدیریت و تدارکات پوشش می دهد. به عبارت دیگر، کیفیت VEKA نشان دهنده یک هدف کلی و جامع است: اطمینان از موفقیت شرکای VEKA در هر راه قابل تصور - با مجموعه گسترده سیستم خود را که دارای گزینه های نامحدود برای هرگونه طراحی، دسترسی بی نظیر عرضه، مفهوم بازیافت سازگار و طیف گسترده ای از خدمات برای شرکای VEKA میباشد.